Відгуки

Юльчик Кацанюк

Дуже Вам дякуємо за те, що були з нами в цей день і також зробили його незабутнім. Ви дуже драйвовий, веселий та запальний гурт, й ідеальний для весілля. Завдяки Вам, наш перший танець ми ніколи не забудемо, тому що, дякуючи музичному супроводу, він став дуже романтичним. Ідеально підібрана музика протягом усього дня, яка задовольняла всіх гостей різних вікових категорій, та Ваші прекрасні голоси були неперевершеними! Шкода, що день так швидко закінчився, ще б із задоволенням потанцювали! Ви дійсно гурт -«Успіх», дуже злагоджений та успішний!!!!! Бажаємо Вам завжди залишатися такими ж! Процвітання Вам та великої популярності, й нехай із Вами завжди по життю йде поруч успіх!!!Всім рекомендуємо цей прекрасний гурт-Ви нізащо не пожалкуєте!!!

Дыхание Дракона

Работали с Вами на свадьбе.В зале не присутствовали(не положено, специфика у нас такая) … Но скажу одно-гости были весёлыми и на позитиве:плясали и плясали, и всё никак не могли к нам выйти))))) Это говорит о Вашей отдаче и профессионализме.Молодцы! Творческих успехов!!!

Світлана Курінна

Чудовий вечір з хорошим музичним гуртом «Успіх». Море позитивних емоцій, цей неймовірний вечір залишиться в нашій пам’яті назавжди! P.S.Бодька і Рома, Ви найкращі!))))

Олександр Готман

Дякуємо Вам за прекрасний вечір, за запальну музику та чудову романтичну атмосферу. Нам і гостям все дуже сподобалося!

Іван Козловський

І справді чаруюче весілля!Запальна та весела музика, саксофон-просто СУПЕР!  Ми по-справжньому насолодилися чудовою музикою. Гурт «Успіх»-Ви молодці, так тримати!

Людмила Руда

Які ж Ви гарні…Прийміть мої вітання, хоч трошки із запізненням)))Висловлюємо Вам величезну подяку за Ваш позитив, гарний настрій та чудову музику.Було супер)))Запаморочливого Вам кар’єрного зростання, творчого натхнення, й незмінно позитивного настрою

Наташа Черній

Нам було комфортно, легко і весело працювати з гуртом «Успіх». Запальні пісні змушували ноги самі йти в танок, а саксофон….то повний романтик)))

Залишити відгук

Обов'язкові поля*